Skip to main content

Plivanje - 2021

Plivanje – OŠ (m+ž) i SŠ (m+ž) | RIJEKA | 30. 11. - 2. 12. 2021.

 

O NATJECANJU:

Organizacijski odbor:

  1. Nikola Perković, predsjednik
  2. Davor Juriša
  3. Ivan Dujić

Tehnička komisija:

  1. Maris Kuzmanić
  2. Dalibor Krebelj
  3. Marijan Čulina

 

PRIJE NATJECANJA:

Mjesto natjecanja: Bazeni Kantrida u Rijeci

Smještaj: Hotel Istra, Opatija

 

  UPUTE ŠKOLAMA / VODITELJIMA - PLIVANJE

  RASPORED PRIJEVOZA - PLIVANJE - osnovne škole - NOVO!

  RASPORED PRIJEVOZA - PLIVANJE - srednje škole

  BROJEVI VOZAČA AUTOBUSA PLIVANJE SREDNJE ŠKOLE 1.12.2021 - NOVO!

 

Osnovne škole: POLAZAK JE u utorak 30. 11. 2021., natjecanje je u srijedu 1. 12. te je polazak kućama isti dan.

Srednje škole: POLAZAK je u srijedu 1. 12. 2021.,  natjecanje je u četvrtak 2. 12. i isti dan je polazak kućama

 


Satnica natjecanja:

Ekipama će biti određene grupe (grupa 1, grupa 2), pri dolasku u hotel i prijavi.

Koordinatori će vam dodijeliti grupu.

 

UTORAK, 30.11. 2021.

 

15.00 – 19.00      dolazak ekipa i fotografiranje (na recepciji)

18.30 – 19.30      večera – grupa 1

19.30 – 20.30      večera – grupa 2

20.30                   sastanak s voditeljima ekipa (restoran)

 

SRIJEDA, 1.12.2021.

 

06.00 – 07.00     doručak – grupa 1

07.00 – 08.00     doručak – grupa 2

08.00 – 08.15     uzimanje lunch-paketa (recepcija)

08.15                  polazak prema bazenima Kantrida – grupa 1

08.30                  polazak prema bazenima Kantrida – grupa 2                        

 

  STARTNE LISTE DJEČACI I DJEVOJČICE

08.45                  početak rasplivavanja

09.30 – 09.45     otvaranje natjecanja

09.45                  početak natjecanja**

13.00 cca           kraj natjecanja i podjela medalja

13.30 – 14.00     polazak kućama s Kantride u dogovoru s vozačima

 

SRIJEDA, 1.12. 2021. (srednje škole)

 

15.00 – 19.00      dolazak ekipa i fotografiranje (na recepciji)

18.30 – 19.30      večera – grupa 1

19.30 – 20.30      večera – grupa 2

20.30                   sastanak s voditeljima ekipa (restoran)

ČETVFRTAK, 2.12.2021. (srednje škole)

06.00 – 07.00     doručak – grupa 1

07.00 – 08.00     doručak – grupa 2

08.00 – 08.15     uzimanje lunch-paketa (recepcija)

08.15                  polazak prema bazenima Kantrida – grupa 1

08.30                  polazak prema bazenima Kantrida – grupa 2 

   STARTNE LISTE- MLADIĆI I DJEVOJKE         

08.45                  početak rasplivavanja

09.30 – 09.45     otvaranje natjecanja

09.45                  početak natjecanja**

13.00 cca           kraj natjecanja i podjela medalja

13.30 – 14.00     polazak kućama s Kantride u dogovoru s vozačima

 

Natjecanja na Bazenima Kantrida bit će prenošeni uživo putem livestreama.

 

NATJECANJE OSNOVNIH ŠKOLA 1.12.2021.

 

NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA 2.12.2021.

 

  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje- OSNOVNE ŠKOLE

  Popis prijavljenih ekipa za natjecanje - SREDNJE ŠKOLE

 

  Popis voditelja ekipa- OSNOVNE ŠKOLE

  Popis voditelja ekipa - SREDNJE ŠKOLE

  SASTAV EKIPA - DJEČACI

  SASTAV EKIPA - DJEVOJČICE

 

  SASTAV EKIPA -MLADIĆI

  SASTAV EKIPA - DJEVOJKE

 

  STARTNE LISTE DJEČACI I DJEVOJČICE

  STARTNE LISTE- MLADIĆI I DJEVOJKE    

 

NAKON NATJECANJA - OSNOVNE ŠKOLE:

50 SLOBODNO M

50 SLOBODNO Ž

50 LEĐNO M

50 LEĐNO Ž

 50 PRSNO M

50 PRSNO Ž

50 LEPTIR Ž

50 LEPTIR M

4x50 MJEŠOVITO M

4x50 MJEŠOVITO Ž

4X50SLOBODNO M

4X50SLOBODNO Ž

UKUPNI POREDAK OSNOVNE ŠKOLE

REZULTATI DJEČACI i DJEVOJČICE

 

NAKON NATJECANJA - SREDNJE ŠKOLE:

Na ovom ćemo mjestu odmah nakon održane utrke objaviti rezultate po diciplinama

50 m SLOBODNO Ž

50 m SLOBODNO M

50 m LEĐNO Ž

50 m LEĐNO M

50 m PRSNO Ž

50 m PRSNO M

50 m LEPTIR Ž

50 m LEPTIR M

4x50 m SLOBODNO Ž

4x50 m SLOBODNO M

  UKUPNI POREDAK MLADIĆI I DJEVOJKE

REZULTATI NATJECANJA SREDNJE ŠKOLE

REKAPITULACIJA NATJECANJA

Priznanja

DJEČACI

DJEVOJČICE

MLADIĆI

DJEVOJKE

NATRAG NA POPIS SPORTOVA DRŽAVNIH PRVENSTAVA